מזגן VRF טושיבה

בשנים האחרונות חלה התקדמות מסחררת בטכנולוגיות מיזוג האוויר תוך דגש על שיפור יכולות הקירור של המזגן, הפחתה בצריכת האנרגיה והוזלת עלויות התחזוקה, טכנולוגיית ה – VRF (Variable refrigerant flow) של חברת טושיבה באה לתת מענה לדרישות המיזוג המודרניות לחללים גדולים כגון מרכזי קניות או בתים גדולים במיוחד, בטכנולוגיה זו ניתן לחבר מספר מרכזי קירור ליחידה ראשית כאשר פעולת קירור האוויר מתבצעת על ידי הולכת מים ולא על ידי שימוש באוויר דחוס.

חשוב לציין שמערכות הפועלות בטכנולוגיה זו יכולות במקביל לקרר מספר חללים או לחמם מספר חללים אך לא במקביל.
טכנולוגיית ה – VRF מביאה עמה יתרונות רבים החל מעיצוב המערכת, דרך קלות תהליך ההתקנה וכלה בתפעול הידידותי של המערכת , מגוון העיצובים החיצוניים של המזגן הופכים את טכנולוגיית ה – VRF לגמישה מבחינה עיצובית וניתן לשלב אותה בנקל עם כל עיצוב בו נבחר.
חברת טושיבה מציע ללקוחותיה 3 דגמים של מזגנים הפועלים בטכנולוגיית VRF:
1. דגם מיני (Toshiba Mini-SMMS), מתאים לעבודה עם עד 9 צרכנים בהספק כולל של עד 15 קילוואט.
2. דגם סופר (Super Modular Multi System), מתאים למערכות קירור עד הספק כולל של 135 קילוואט ולמערכות חימום בהספק כולל של עד 150 קילוואט.
3. דגם SHRM 3-pipe מביא עימו חדשנות בכך שהוא מאפשר חימום וקירור של חללים שונים בו זמנית, יכולת הקירור עד להספקים של 84 קילוואט ויכולת חימום עד להספקים של 95 קילוואט, ניתן לחבר למערכת זו עד כ – 48 צרכנים בו זמנית.

אנו בחברת סופר קירור מוטי מתמחים בשיווק והתקנת מזגנים הפועלים בטכנולוגיית VRF, אנו מביאים עמנו ניסיון רב בעבודה עם גופים תעשייתיים גדולים כגון מרכזי בילוי וקניות, אולמות אירועים, בניני מגורים ציבוריים, מפעלים ועסקים הנדרשים לקרר בו זמנית מספר חללים.

אנו שמים דגש על השירות אותו אנו מספקים ללקוחותינו ולא פחות מכך על המחיר אותו אנו גובים.

%d7%98%d7%95%d7%a9%d7%99%d7%91%d7%94-vrf

לפרטים נוספים צרו עמנו קשר ע"י מילוי טופס הצור קשר

צור קשר